KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12969463
nr 1296 9463
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. Modell, 1991,56x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:17:49
200 kr